Garanti ve İade Koşulları

 

 

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.

Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

 

Ürün İade Koşulları


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

 

Arızalı Ürünler ve Garanti

 

www.Blimseloyuncaklar.com üreticisi olduğu ürünlerde, yasaların belirlediği çerçevede üretimden kaynaklanan hatalara karşı 2 yıl kullanım garantisi vermektedir.

Bu ürünlerle ilgili tespit yada şikayet için arızalı/sorunlu ürün tanımı ve üretimden kaynaklanan bir arıza tanımı orijinal paketinden çıktığından itibaren arızalı olanlar yada 7 gün içinde kullanımdan kaynaklanmayan bir hata nedeniyle çalışmama durumuna geçen ürünler olarak yapılmıştır.

Üretici firma garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için www.Blimseloyuncaklar.com ‘a gönderilecek bu ürünlerin,teslim tarihinden itibaren ilk 7 gün içinde gönderilenlerin kargo giderleri www.Blimseloyuncaklar.com tarafından karşılanacaktır.İadesi yapılacak olan ürünler, firmamızın çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. 7 günden sonra gönderilenlerin kargo ücreti ALICI ’ya aittir.

 

 

İade Şartları

 

www.Blimseloyuncaklar.com yasaların gerektirdiği çerçevede , ürünleri ile ilgili iade kabul eden bir alışveriş sitesidir.Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden ,kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan ,teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Sipariş iptali online ,irsaliyeli fatura kesilene kadar her zaman yapılabilecek olup,iadeye girmemektedir.Gene faturası kesilen ürünlerin müşteriye teslimden önce iptal edilmesi halinde kargo şirketi ile ilgili takip www.Blimseloyuncaklar.com tarafından yapılacaktır.

Satın alınmış ve teslimi yapılmış ancak kullanılmaktan vazgeçilmiş,yani cayma hakkı kullanılacak ürünler ile ilgili iade koşulları Satış Sözleşmesinde de yer alır ve aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir:

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden ,kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan,teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz,Ambalajı açılmış,kullanılmış tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Üründe ve ambalajında  herhangi bir açılma,bozulma,kırılma,tahrip,yırtılma,kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan bu tür gönderimlerde kargo ücreti ALICI tarafından ödenecektir.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.